PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 
 

 Info a pribeh

Goto down 
AutorZpráva
Miša00-adminka
Admin
avatar

Poeet p?íspivku : 270
Age : 26
Registration date : 11. 11. 06

PříspěvekPředmět: Info a pribeh   Fri Dec 01, 2006 7:53 am

Od krvavých událostí popsaných ve hře Warcraft III: Reign of Chaos uběhly čtyři roky a světem Azeroth se opět šíří napětí. Bitvami znavené rasy by rády začaly s obnovou svých poničených ríší, ale zemi začíná zaplavovat nová hrozba – starobylá a vražedná.World of Warcraft je online RPG zasazené do proslulého světa Warcraftu. Hráči se ujmou rolí hrdinu Warcraftu a budou prozkoumávat jeho rozlehlé končiny, bojovat s nepřáteli a plnit různé úkoly. Vzhledem k tomu, že World of Warcraft spadá do škatulky „masivní multiplayer“, mohou se jedním jediným světem procházet tisíce hráčů najednou. Je jen na nich, zda se budou vypravovat za dobrodružstvím spolu nebo se budou navzájem utkávat v mohutných bitvách ve snaze získat vetší moc a slávu – uzavírání spojenectví a sdružování do komunit bude čistě v jejich vlastní režii.Speciální tým vývojářů se bude starat o to, aby hráči měli neustálý přísun nových dobrodružství, území k prozkoumávání a nepřátel k pokoření. Díky tomu se bude hra neustále měnit a i po letech strávených u ní budete mít šanci objevovat stále nové a nové věci.

---------------------------------------------------------------------------------------


ObrazekVydávejte se za dobrodružstvím společně s tisíci dalšími hráči najednou. Vytvořte si vlastního hrdinu výběrem z jedinečných ras a tříd světa Warcraftu a upravte si jej dle vlastních představ. Prozkoumávejte rozsáhlý svět plný lesů, pouští, sněhem pokrytých hor a dalších exotických prostředí. Procházejte se obřími městy a prozkoumejte tucty rozlehlých podzemních lokací. Každý měsíc vám nové úkoly, předměty a dobrodružství zajistí možnost strávit u hry další stovky hodin. K instalaci a hraní hry je naprosto nezbytná alespoň základní znalost anglického jazyka!

---------------------------------------------------------------------------------------
Novinky ve Světe WoWu

Soutěž o nejlepší WoW machinimu podruhé!
Každý rok jeden World of Warcraft datadisk
Vývoj WoW datadisku je ve stádiu apha testu
Konec 59 tisíc WoW accountů jenom za červen
Alliance šamani? Horde paladinové? Proč ne!
WoW – možnost transferu postav je k dispozici
Detaily o přesunu postav mezi říšemi v rámci WoW
Festival letního slunovratu v Azerothu
THQ přiznává: "Jít proti WoW by byla chyba"
Blizzardi popírají fámy o MMO
THQ přiznává: "Jít proti WoW by byla chyba"
Festival letního slunovratu v Azerothu
Detaily o přesunu postav mezi říšemi v rámci WoW
Všechny série od Blizzardu se dočkají MMO titulu!?
Lokalizace Rise of Legends hotová, nižší cena WoW
World of Warcraft Client Patch 1.10.1
World of Warcraft Client Patch 1.10.2
Emeralds Dragons
Druhá hratelná rasa WoW datadisku odhalena! (UPDATE)
World of Warcraft film na obzoru
Blizzardi vzhlíží k PS3 a Xbox 360

The Burning Crusade je datadisk pro MMORPG World of Warcraft, který se odehrává v době, kdy od porážky Burning Legion na hoře Hyjal uplynulo několik let, které národy Azerothu strávily snahou o návrat jejichž života do normálních kolejí. Jenže se znovunabytou silou začaly jednotky Hordy i Alliance průzkum nových území a víceméně náhodou se skrze Dark Portal dostaly na neznámé území Outland (dříve planeta orků známá jako Dreanor), kde na ně čeká stará známá hrozba v podobě démonů vedených samotným Illidanem. Po otevření portálu hrozí Azerothu opět akutní nebezpečí trestné výpravy a zabránit se tomu dá jedině poražením Illidana a jeho pohůnků.Datadisk World of Warcraft nabídne hráčům spoustu nového obsahu i celou řadu vítaných i méně vítaných změn. Dojde například ke zvýšení maximálního dosažitelného levelu na 70, což je vzhledem k silným potvorám na novém území za portálem zcela logické. Hráči však pro možnost průchodu portálem a hraní obsahu v datadisku nebudou muset své postavy rychle tlačit na 60. a vyšší level. Tvůrci jim umožní hraní datadisku (do jehož části se vstupuje skrze speciální quest) klidně daleko dříve. Hráči na 60. a nižší úrovni to však budou mít v území za portálem nesmírně těžké.Datadisk dále nabídne 8 nových dungeonů pro postavy na vyšších úrovních a spoustu dalších nebezpečných míst s high-level NPC postavami, které bude třeba sprovodit ze světa. Příkladem za všechny budiž například zlá čarodějka Lady Vashj ve věži Kharazan, nebo sám Illidan, jenž si na hráče počká v Black Temple. Hráči, kteří se však budou chtíti Illidanovi postavit, budou muset nejdříve dosáhnout 70. levelu.Specialitou datadisku bude jeskyně Caverns of Time, kde hráči najdou instanční mise, které je přenesou zpět v čase, aby si mohli na vlastní kůži prožít důležité okamžiky z historie série Warcraft. Jde například o bitvy na hoře Hyjal, útěk Thralla z Durnhole Keep, otevření Dark portálu a další.Datadisk přinese i dvě nové hratelné rasy. Jednou z nich budou Blood Elves - krvaví elfové, kteří stojí na straně Hordy. Nová rasa pro Allianci zatím odhalena nebyla.Chybět v datadisku nebude nová profese zabývající se zpracováním diamantů a šperků, stovky nových questů, předmětů, nepřátel, zbraní a spousta dalšího obsahu, který nemůže v žádném pořádném MMORPG datadisku chybět. ("Zdroj bontonland")

---------------------------------------------------------------------------------------
World of Warcraft - patch v1.10.0

Patch v1.10.0 pro EU (ENG) verzi MMORPG World of Warcraft, který do hry přidává počasí, nové armor sety pro postavy na vysokých levelech, přináší změny do high level instancí, odstraňuje velké množství bugů, upravuje vlastnosti jednotlivých ras, profesí, předmětů, kouzel atd.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://thesims2.goodforum.net
 
Info a pribeh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: World of warcraft :: Vše o WOW-
Přejdi na: